Grochowe Łąki - Cube klub

Wszyscy piszą o tym, że od czasów chińczyka tyle się zmieniło… My wierzymy, że skoro tu trafiłeś to wiesz już, że są gry lepsze niż monopoly, czy grzybobranie… że gra może być świetnym sposobem na spotkanie ze znajomymi, zintegrowanie ludzi w firmie, na studiach, czy w klasie… że grając nie tylko aktywnie spędzamy czas z dzieckiem, ale też ćwiczymy jego pamięć, spostrzegawczość, kreatywność, uczymy wyciągać wnioski i budować strategie… Wiesz już, że gry mogą być przepięknie wydane… I że nie muszą być koniecznie reklamowane w telewizji, żeby być dobre i sprawiać mnóstwo przyjemności… Wiesz i jesteś ciekawy, co my mamy do zaproponowania w temacie gier planszowych, karcianych i bitewnych…

Od początku swojego istnienia stawialiśmy na umożliwianie graczom spotkań, organizację turniejów i eventów. Obecnie, od ponad riku nasza gralnia mieści się przy Grochowych Łąkach. Jest to miejsce wyjątkowe. Stanowimy ośrodek spotkań wszelakich środowisk związanych z grami bitewnymi, karcianymi i planszowymi.

Organizujemy turnieje i eventy promocyjne związane z wieloma różnymi grami. Spotkać u nas możecie zarówno graczy "niedzielnych", jak i osoby dla których ulubione gry są sportem turniejowym. Niezależnie więc od tego, czy chcecie pograć w coś aby poznać zasady, czy zmierzyć się w pojedynku z mistrzami Polski, Europy czy Świata, jesteście dla nas ważnymi gośćmi i nasze progi stoją dla Was otworem! Cały czas staramy się usprawniać i ulepszać lokal na Grochowych Łąkach, tak, aby każdy mógł spędzić tam czas w sposób, który jest dla niego najatrakcyjniejszy.

Jeżeli więc szukacie miejsca, gdzie możecie spędzić czas w doborowym towarzystwie dzieląc się swoją pasją, to serdecznie zapraszamy! 

Ważne!

Za mozliwość korzystania z naszej miejscówki, stołów, makiet itp. pobieramy symboliczną opłatę. 

Jeśli planujesz u nas jednorazowy pobyt musisz liczyć się z wydatkiem rzędu 10 zł. Jeżeli odwiedzasz nas częsciej wystarczy, że wykupisz karnet miesięczny w cenie 50 zł (lub 30 zł jeśli nie skończyłeś 18 lat).

Do zakupu zestawu startowego do dowolnego systemu bitewnego otrzymujesz gratis miesięczny karnet,

Z opłat zwolnione są osoby umówione na gry pokazowe lub wprowadzające z animatorem Cube oraz wszyscy posiadacze Karty Akademii Gier Cube.

Wszystkie zasady funkcjonowania Klubu znajdziesz w niniejszym regulaminie: http://factorycube.pl/files/Cube-Klub-regulamin.pdf