10STY.

Zajęcia dla młodych graczy

Szanowni Państwo, Szanowni Gracze

 

Akademia Gier startuje z hobbystycznymi zajęciami na które zapraszamy wszystkich chętnych fanów gier do CUBE na ul. Grochowe Łąki 5 (budynek w bramie IIptr). Dołączyć możesz kiedy chcesz, ale zaczynamy już w najbliższym tygodniu.

 

CZWARTKI godz. 17.00-19.00 - W ŚWIECIE GIER BITEWNYCH: zajęcia oparte na grach figurkowych-bitewnych, rozgrywane na makietach. Gry typu Sigmar, Warhammer 40 000, gry rozwijające zmysły strategiczne i taktyczne. To doskonałe hobby, w których przy stole spotykają się dorośli wraz ze swoimi dziemi. Dodatkowo podstawy tworzenia makiet, sztuka malowania figurek to tematy tych zajęć. Wstęp 15zł.

Pierwsze zajęcia 11 stycznia

 

 

PIATKI godz. 17.00-19.00 – SUMMONER WARS

Summoner Wars to jedna z najwyżej ocenianych gier karcianych ostatnich lat, od dawna okupująca czołowe miejsca prestiżowego rankingu Boardgame Geek wśród najlepszych produkcji na świecie. Ta innowacyjna hybryda gry karcianej oraz taktycznej gry bitewnej pozwoli wam przejąć kontrolę nad jedną wielu zupełnie odmiennych frakcji i poprowadzić ją do ostatecznego zwycięstwa przy pomocy dziesiątek różnych strategii i zagrań. WSTĘP WOLNY

Pierwsze zajęcia 12 stycznia