20STY.

Praca w wydawnictwe Cube Factory of Ideas

W związku z rozwojem naszego wydawnictwa poszukujemy do zespołu fajnych, kreatywnych, ambitnych ludzi na następujące stanowiska:

1.  Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Zakres obowiązków:

•obsługa sklepu internetowego

•dbałość o ofertę na stronie internetowej

•redagowanie treści, wprowadzanie produktów.

•monitoring konkurencji

•koordynowanie zamówień

•przygotowywanie wysyłek z systemu sprzedażowego

• telefoniczna obsługa Klienta

•odpowiadanie na wiadomości e-mail

•współpraca z firmami kurierskimi

•obsługa urządzeń biurowych

•koordynowanie reklamacji i zwrotów

•korzystanie z nowoczesnych narzędzi marketingowych (Google Adwords, Youtube, Facebook)

•inne prace zlecone

Wymagania stawiane kandydatom:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• samodzielność

•biegła obsługa komputera, biegła znajomość korzystania z Internetu, poczty elektronicznej oraz MS Office

•dobra organizacja pracy własnej

•dokładność i sumienność

•znajomość narzędzi pozycjonowania stron

•znajomość pakietu MS Office

•znajomość Adobe, Photoshop - mile widziana

•znajomość branży gier planszowych, zabawek lub książek – mile widziana

Oferta:

•umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

•praca w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie firmy w Poznaniu

•system wynagrodzenia promujący efektywną pracę

•miła atmosfera i zgrany zespół

•odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowany? Napisz! magda@cubecp.com.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Nie jesteśmy korporacją. Szukamy tych, którzy razem z nami będą chcieli się rozwijać, awansować i poszerzać kompetencje.

2. Specjalista ds. mediów społecznościowych

Jesteś kreatywny? Masz 100 pomysłów na minutę i lekkie pióro? Potrafisz stawić czoła trudnym sytuacjom? Nie tracisz zimnej krwi? Jesteś elokwentny, kulturalny?  FB, instagramy i w ogóle internety nie mają przed Tobą tajemnic? Lubisz gry planszowe (zwłaszcza gry naszego wydawnictwa)? To Ciebie szukamy! Oficjalnie ogłaszamy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. mediów społecznościowych.

Poszukujemy osoby, do której pasują poniższe stwierdzenia:

- umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu kampanii facebook

- biegłość w zarządzaniu firmowym fanpage

- znajomość serwisów społecznościowych i płynne poruszanie się w nich

- umiejętność obróbki zdjęć, filmów dotyczących produktów przy pomocy programów graficznych

- umiejętność tworzenia prostych grafik

 - samodzielność w wyszukaniu informacji o produktach

- łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów

- umiejętność sprawnej pracy w zespole

- dobra znajomość języka angielskiego

- samodzielność

- gotowość do podjęcia pracy w Poznaniu (bez obecności w siedzibie firmy się nie obędzie)

- dobra znajomość branży gier planszowych

Trzeba będzie robić to:

- zarządzać firmowym fan page'em

- dbać o obecność firmy w mediach społecznościowych, budować zaangażowanej grupy odbiorców (Facebook, Instagram, Snapchat, You Tube, LinkedIn ).

- samodzielnie zbierać, obrabiać i przygotowywać wszelkie niezbędne materiały

- współpracować ze wszystkimi działami wydawnictwa

- prowadzić bieżącą komunikację z klientami

- inne prace zlecone

 W zamian oferujemy:

- elastyczny wymiar czasu pracy (studenci mile widziani)

 - atrakcyjne warunki zatrudnienia

- pracę w miłej atmosferze

- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

- udział w ciekawych i ambitnych projektach, możliwość rozwoju

Zainteresowana(y)? Napisz: magda@cubecp.com.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!

Nie jesteśmy korporacją. Szukamy tych, którzy razem z nami będą chcieli się rozwijać, awansować i poszerzać kompetencje