Najlepsze urodziny przy planszy

Nie ma lepszego miejsca na wyprawienie urodzin Młodego Gracza! Gwarantujemy oryginalny program i moc emocji dla chłopców i dziewczynek, młodszych i starszych, dla początkujących graczy i planszowych wyjadaczy. Zależy nam na tym, żeby zarówno jubilat, jak i jego goście długo nie zapomnieli tego dnia, dlatego każdorazowo dostosowujemy scenariusz urodzin do oczekiwań graczy.

Proponujemy 4 pakiety tematyczne:

  • Planszówkowe szaleństwo - wróżki, czarodzieje, farmerzy, czy architekci? Na takiej imprezie jest czas i miejsce, żeby przenieść się do świata fantazji. To najlepsza okazja, żeby wykazać się refleksem, zwinnością, zręcznością, kreatywnością, czy pamięcią. Szybkie i dynamiczne gry imprezowe, podczas których dużo się dzieje doskonale nadają się na każde party! Beczka śmiechu gwarantowana!

  • Magia urodzinowych myszy – podczas tych urodzin wspólnie weźmiemy udział w niezwykłej, interaktywnej baśni. Prześliczna, fabularyzowana gra Magia i Myszy wspaniale nadaje się na niewielkie, bardzo klimatyczne przyjęcie. Razem z księciem Collinem, jako małe myszki toczyć będziemy kolejne pojedynki i rozwiązywać zagadki. Mnóstwo emocji, niezwykłych zwrotów akcji i wesołych przygód. Ramię w ramię do zwycięstwa!

  • Mistrzowie Przywołań – Summoner Wars – dla miłośników tej popularnej gry karcianej urodziny z miniturniejem to spełnienie marzeń. Wszak najważniejsze tego szczególnego dnia, żeby móc robić to, co się lubi robić najbardziej! A jeśli, ktoś z gości nie grał jeszcze w ,,summonery’’? Żaden problem, szybko wprowadzimy go w tajniki rozgrywki.

  • Warhammer 40000 – wielka bitwa na urodzinowym stole, podczas której uczestnicy zamieniają się w generałów prowadzących swoje armie do boju! To spektakularny pokaz jednej z najbardziej znanych gier figurkowych.

  •  „Fantastyczna przygoda - sesja RPG” - niezwykłe czary, potężne bóstwa, groźne potwory i cała masa przygód w świecie fantasy. Uczestnicy tych urodzin wcielą się w role postaci i przeniosą się w wyobraźni do miejsc i zdarzeń, którymi kierować będzie mistrz gry - animator.  

  • „Pluszowe, urodzinowe opowieści” - urodzinowa impreza w świecie pluszaków. Niezwykła historia przeniesie uczestników do krainy zabawek, gdzie stawią czoła wyzwaniom. „Pluszowe opowieści” to jedna z najnowszych gier kooperacyjnych, gdzie uczestnicy wcielają się w role postaci, którymi grają na planszy. 
  • "Przygoda w świecie Magii" to urodziny dla fanów magii i czarów. Uczestnicy wcielaja się w rolę uczniów Akademii Magii i Czarodziejstwa, gdzie czekaja na nich przygody i wyzwania. Gry planszowe w tym klimacie będą królowały na tej imprezie.

Podstawowa oferta zawiera: 2-godzinną imprezę dla maksymalnie dziesięcioosobowej grupy dzieci w naszej gralni w Cube w Galerii Pestka, wszystkie gry i materiały potrzebne do przeprowadzenia programu. Przyjęcie prowadzą doświadczeni animatorzy dbając przez cały czas trwania nie tylko o dobrą zabawę, ale również bezpieczeństwo uczestników.

 

Dodatkowo pakiet można poszerzyć o:

- kolejnych uczestników

- dodatkową godzinę (godziny)

- poczęstunek

- drobne upominki dla wszystkich dzieci

- wydruk zaproszeń dla gości

- przeniesienie przyjęcia w dowolne wskazane miejsce

 

Na życzenie możemy również zorganizować Turniej imienia Jubilata w jego ulubioną grę, z nagrodami dla najlepszych. (Ważne! Imprezy z turniejami zakładają dłuższy czas trwania niż dwie godziny!)

 

IMPREZA URODZINOWA? TYLKO Z CUBE! JUŻ DZIŚ ZAREZERWUJ TERMIN!

akademia@cubecp.pl

506 725 226