Rozpoczęły się zapisy do Akademii Gier Cube

Zapraszamy na nasze zajęcia  AKADEMII GIER CUBE. Zajęcia prowadzimy w szkołach i przedszkolach na terenie Poznania i okolic. Dla chętnych organizujemy także spotkania w naszej gralnii w Cube w Galerii Pestka. W naszej ofercie znajdują się zajęcia z gier planszowych (dla przedszkoli i klas 0-8), gier strategicznych – tzw. gier bitewnych/ figurkowych (dla klas 4-8) oraz z szachów i gier logicznych. Spotkania prowadzą nasi doświadczeni animatorzy, którzy kochają pracę z dziećmi i uwielbiają gry planszowe. To połączenie zapewnia nam niesłabnącą sympatię dzieci, które rozpoczęły z nami swoją planszową przygodę.

 

Gwarantujemy ciekawy i dostosowany do grupy program, fachową opiekę, wszystkie niezbędne do zajęć materiały i pomoce. Zajęcia odbywają się w szkole dziecka raz w tygodniu. Jeżeli z jakiegoś powodu dziecko nie wzięło udziału w konkretnych zajęciach jest zapraszane na dodatkowe spotkanie ,,odróbkowe’’ do naszej Gralnii w sklepie Cube w Galerii Pestka. W ciągu roku szkolnego zapraszamy członków Akademii wraz z całymi rodzinami na Festiwal Gier Planszowych, podczas którego rodzice mają szansę poznać gry wykorzystywane na zajęciach, pograć z nami, poznać naszych animatorów, ale również na własne oczy przekonać się jak radzi sobie jego pociecha.

 

Jeśli chcesz, żeby dziecko wzięło udział w pierwszych, pokazowych zajęciach napisz do nas. Podaj imię, nazwisko, szkołę oraz klasę dziecka. Zajęcia w szkołach startują w pierwszym tygodniu października. Informacje o terminie pierwszych zajęć prześlemy Państwu za pośrednictwem poczty mailowej.

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy: akademia@cubecp.pl tel. 506 725 226