17STY.

WEEKEND Z SUMMONER WARS - TURNIEJ PAROWY

Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów, starych wyjadaczy, początkujących, okazjonalnych, tych którzy dopiero chcą zacząć grać w Summoner Wars na weekend na Grochowe Łąki

Znajdzie się coś dla każdego
W piątek możecie wziąć udział w tradycyjnym turnieju startujacym o 17:30
Poza tym już od 15 nauka gry dla chętnych gdzie pojawi się również słynny wśród wielu graczy Cień i prowadzi warsztaty dla osób, które chcą poznać jak być prawdziwym Mistrzem Przywołań.

W sobotę również caly dzień prowadzone będą pokazy i nauka gry. Główna atrakcja tego dnia będzie turniej parowy! Chcielibyśmy zachęcić jak najwięcej młodych graczy do brania udziału w rozgrywkach, więc postanowiliśmy zorganizować event, gdzie będą mogli potrenować taktyki i zasady pod okiem bardziej doświadczonych graczy :)Zapraszamy serdecznie tych, którzy lubią dodatkowe wyzwania do walki z towarzyszem przeciwko innym. Dobry Mistrz Przywołań potrafi walczyć w każdych warunkach. 

Turniej parowy Summoner Wars "Mistrz i Uczeń" 

Start Turnieju: 11:00
Wpisowe: 5 zł os osoby
Ilość rund: 3

1. Gracze przychodzą "niesparowani", wystarczy przyjść i się zapisać :)
2. Gramy tylko taliami gotowymi, prosto z pudełek (bez mieszania, najemników itp)
3. Rundy po 2h (godzina na parę)
4. W pierwszej rundzie gracze zostaną losowo przydzieleni do par z innymi graczami. Rozegramy gry w formacie 2 na 2, według zasad głównych Summoner Wars dla tego formatu.
5. Po pierwszej rundzie gracze u szczytu tabeli będą parowani z tymi z dolnych miejsc. Ma to na celu stworzenie sytuacji, gdzie nowi gracze mogą się uczyć od tych bardziej doświadczonych :)
6. Nagrody rozdawane będą w dwóch kategoriach- do 10 lat i powyżej 10 lat. Każdy ma więc szansę porywalizować na swoim poziomie!


W niedzielę możecie liczyć na miniturnieje dla osób początkujących. Wszyscy uczacy sie gry będą mieli olazje brac udział w szybkich kilkuosobowych turniejach. Okazja do zdobycia doswiadczenia oraz drobnych upominków. Możecie śmiało przyjść poznać grę i poczuć zew walki jak tylko zbierze się gromadka chętnych do walki graczy.
Przez wszystkie 3 dni nauka gry, maty gotowe do rozłożenia własnych lub przygotowanych przez nas talii.

 

 

Przez wszystkie 3 dni PROMOCJA!
Wszystkie produkty z serii w bardzo promocyjnych cenach ze zniżkami od 30 do nawet 50%!!!

Na całe wydarzenie i promocyjne ceny zapraszamy w tym dniu na Grochowe Łąki 5

Serdecznie zapraszamy!