28GRU.

Tradycyjna, Doroczna Licytacja Gier Planszowych

Okazje! Genialne ceny! Hity! Emocje! Rywalizacja! Szelństwo! Fantastyczna atmosfera! Dobra zabawa!
Tak można opisać naszą doroczną Licytację Gier Planszowych!
Tradycyjnie, na dzień przed Sylwestrem pod młotek puszczamy całe mnóstwo dobrych, lepszych i wspaniałych planszówek! A Wy - licytujecie - świetnie się bawicie, a przy okazji kupujecie gry w naprawdę, naprawdę dobrych - bo przez was samych - ustalonych cenach!
 
Jak to wygląda?
W sobotę od rana, zarówno w sklepie przy Grochowych Łąkach, jak i na naszej stronie internetowej oraz w wydarzeniu na FaceBooku - pojawi się lista gier wraz z cenami wywoławczymi!
Żeby wziąć udział w licytacji trzeba się osobiście pojawić w miejscu jej prowadzenia (nie, nie przyjmujemy zgłoszeń online, telefonicznych ani emailowych, ale zdarzało się już niektórym wysyłać swoich pełnomocników ;-) )!
Od godziny 16.30 rozpoczynamy sprzedaż numerków. Tak właśnie, żeby wziąć udział w licytacji trzeba posiadać NUMEREK - koszt jego wykupienia to 5 zł.
O godzinie 17.00 jeden z naszych błyskotliwych prowadzących rozpocznie licytację. Gry będą licytowane według kolejności z listy. Ceny licytujecie poprzez podniesienie numerka. Trzykrotne powtórzenie kwoty, zamknięte uderzeniem młotka oznacza sprzedaż gry. GRY, KTÓRE NIE ZOSTANĄ WYLICYTOWANE nie podlegają kolejnej licytacji, nie planujemy również ich sprzedaży w cenach wyjściowych :D wracają na magazyn i będą czekały na lepszą okazję!
Wylicytowane gry TRZEBA odebrać i opłacić tego samego dnia! Istnieje mozliwość płacenia za zakup kartą.
Jest to licytacja planszówek, nie przewidujemy puszczać pod młotek boxów bitewniakowych, ale... :-) przez calą sobotę w sklepie przy Grochowych Łąkach będą obowiązywały specjalne ceny na CAŁY asortyment, postaramy się również dotowarować KIERMASZ ŚWIĄTECZNY.
 
Planowany czas zakończenia licytacji to okolice godziny 20.00. Będziecie mogli odbierać gry wcześniej (w trakcie jej trwania) jednak gorrrrąco zachęcamy wszystkich do pozostania z nami do samego końca! Czarne pudło to zazwyczaj najciekawsza pozycja wieczoru :-)
 
A żeby narobić Wam jeszcze większego smaka już dzisiaj zdradzimy, że na liście gier pod młotek znajdą się na pewno:
Martwa Zima - cena wywoławcza 1 zł
Magia i Myszy - cena wywoławcza 1 zł
Munchkin. Edycja Polska - cena wywoławcza 1 zł