KARTA PODARUNKOWA

Jak wiadomo nie od dziś PLANSZÓWKA to najlepszy prezent! Co jednak jeśli nie wiesz, czy obdarowywany ma już dany tytuł, albo co gorsza, która gra spełni jego oczekiwania? Wówczas proponujemy zakup karty podarunkowej do naszych sklepów stacjonarnych w Poznaniu!

 

Ładna karta podarunkowa wybawi Cię z kłopotów!

KARTA PODARUNKOWA to gra planszowa w prezencie!

 

Jak działa karta podarunkowa?

Za pomocą Karty Podarunkowej możesz nabyć każdy artykuł znajdujący się w bieżącej ofercie stacjonarnych punktów handlowych sieci Cube.

Kartę Podarunkową możesz zrealizować we wszystkich naszych punktach handlowych na terenie Poznania (nasze sklepy i stoiska znajdziesz w: Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar, CH M1, CH Pestka, CH Pestka). Aktualna lista sklepów znajduje się na stronie internetowej. Kartą podarunkową NIE MOŻESZ dokonać płatności w sklepie internetowym wydawnictwa!

Kartą Podarunkową nie możesz opłacić zakupu w promocyjnej/ obniżonej cenie. Nie obejmuje ona również zniżek wynikających z programu lojalnościowego, czy kart rabatowych.

Jeśli kwota Twojego zakupu jest wyższa niż wartość Karty Podarunkowej, różnicę możesz dopłacić w każdy akceptowany w sklepie sposób płatności.

Przy korzystaniu z Karty Podarunkowej nie wydaje się reszty ani nie dokonuje zwrotów pieniędzy. Całą kwotę musisz wykorzystać jednorazowo.er)