Rozpoczęły się zapisy na półkolonie!!!

Wielkimi krokami zbliżają się zimowe ferie. Chcemy zaprosić Państwa dzieci na nasze półkolonie.
 
MAGICZNE ZWIERZĘTA
- temat przeznaczony dla wszystkich od 6 -11 lat. 
Gry planszowe przeplatane zajęciami plastycznymi, ruchowymi i zabawami. Dużo grania, malowania, tworzenia, a przede wszystkim dużo zabawy! Będą turnieje, konkursy i dużo podróży w świat wyobraźni! Przy sprzyjającej pogodzie każdego dnia spędzimy czas na dworze. 
 
AKADEMIA GENERAŁÓW / AKADEMIA KADETÓW
- AKADEMIA GENERAŁÓW 10-17 lat
- AKADEMIA KADETÓW  7-10 lat
Propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają świat makiet, figurek, gier bitewnych. Tutaj każdy będzie mógł poznać tajniki malowania figurek i ulepszyć swój warsztat.  Poprowadzimy zajęcia tworzenia makiet. Poznany nowe tajniki sztuki tworzenia mikro świata ;) Sesje rpg to jedna z ulubionych wypraw do świata wyobraźni - nie może jej zabraknąć ;) Planszówki, karcianki - tego tez będzie dużo!!! Zajęcia prowadzić będziemy w dwóch kategoriach wiekowych. Dzieci młodsze  - Akademia Kadetów - będą miały dostosowane do swoich możliwości gry i zajęcia z makieciarstwa. 
 
INFORMACJE:
terminy:
- 27-31.01.2020
- 3-7.02.2020
Zajęcia programowe prowadzimy w godz. 9.00-15.30, dzieci mogą przebywać pod nasza opieką w godz. 8.00-17.00. W przypadku koniecznego wcześniejszego przyprowadzenia dziecka prosimy o kontakt. 
Półkolonie sa zgłaszane do kuratorium oświaty!
 
miejsce:
- Gralnia Cube w Galerii Pestka  - lokal z własną toaletą, dzieci nie chodzą po galerii
 
cena: 
600zł, dla Członków Akademii Gier zniżka. Wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie zadatku w wysokości 100zł/dziecko na konto akademii. Pozostałą część kwoty należy wpłacić najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem półkolonii. 
 
w cenie:
- opieka animatorów 
- wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia programu
- obiad (dostosowany do diet) + podwieczorek
- ubezpieczenie
- herbata/woda bez ograniczeń
- pamiątki z półkolonii
 
opcje dodatkowe:
nasz animator może odebrać Państwa dziecko sprzed szkoły nr 51 na os. Lecha i tam je odwieźć. Dzieci jeżdżą z nami komunikacja miejską. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej opcji prosimy o informację. Spotykamy się o godz. 8.00 przy szkole i odwozimy je na godz. 17.00.
 
Zgłoszenia proszę przesyłać na akademia@cubecp.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłata opłaty rezerwacyjnej.