25CZE.

Wielkie Otwarcie

To już jest pewne!
W ostatnią sobotę czerwca Cube WRACA DO GRY!

Zapraszamy na WIELKIE OTWARCIE największego sklepu z grami w Poznaniu :-)
Szykujemy moc atrakcji! Niektóre z nich to niespodzianki... O innych informacje będą się na bieżąco pokazywac w wydarzeniu na naszym fan page'u! https://www.facebook.com/events/2337877093196876/

Bądźcie z nami od pierwszego dnia grania!!!!!

 

Wiemy już na pewno!

W godzinach 10-14 pojawi się Black Monk Games, a wraz z nimi oczywiście pokazowe sesje: Zew Cthulhu RPG i  Equestria Puść Wodze Fantazji! A dla miłosników dużych, wydanych na bogato gier planszówkowych poprowadzą prezentację Monster Slaughter!

 

Zawita w Pestce przedstawicielka Hexy Studio, z którym będziecie mogli zagrać w.... Chytrogród!

Grę Lunation pokazywać będzie Bartek z wydawnictwa Underworld Kingdom, którego gry pojawią się na naszej sklepowej półce!

 

Oczywiście pojawią się nasi koledzy z Cube Factory of Ideas, którzy zademonstrują jak najnowsze Century Nowy Świat (premiera w połowie lipca) łączy się z Korzennym Szlakiem, a jak z Cudami Wschodu!

 

Chcecie spróbować swoich sił w grze Clank od G3? Oczywiście będzie taka możliwość - na sobotę zjedzie do nas gra!

 

Wydawnictwo Lacerta poszerza naszą biblioteczkę dostępnych gier do przetestowania o: Azul, Azul. Witraże Sintry, Patchwork, Patchwork Doodle, Patchwork Express, Magic Maze i Lutecję. Szykujemy też razem niezwykłą niespodziankę czyli Pluszakową kolorowankę do gry Patchwork Doodle!

 

Pierwszych sześć osób, które kupi minimum 3 dodatki do gry Hero Realms dostanie od wydawnictwa Iuvi Games upominek - specjalną matę do gry!

 

Na specjalnym stole, pod okiem fachowca będziesz miał możliwośc polecieć pierwszy raz X-Wingiem (w grze o tym samym tytule) dzięki wydawnictwu Rebel.

 

Nie zabraknie dobrych gier w najlepszych, z okazji otwarcia cenach!

1) Zestaw Century Korzenny Szlak plus Cuda Wschodu kupicie za 198zł albo każdą z tych gier osobno za jedyne 99zł!

2) Martwa Zima. Gra Rozdroży za 149 zł!

3) Pierwszych dziesięciu klientów w sobotę kupi gry Lucrum Games z 25% zniżką, a wszyscy pozostali w specjalnej promocji -15%!

4) Smart Games z firmy Artyzan będą tego dnia w cenie niższej o 25% 

5) -20% na całą ofertę wydawnictwa Cube Factory of Ideas !

Natomiast w niedzielę w godzinach 12.00-16.00 zapraszamy na Pierwszy Niedzielny Ryneczek Cube, czyli kiermasz gier planszowych, a o g.16.00 na Licytację Gier z okazji otwarcia nowgo sklepu!